Szybki kontakt

Zadzwoń: tel. kom. 602 638 224 lub napisz:

Ważne informacje


Budynek oddany do użytku:

PAŹDZIERNIK 2012


 


HIPOTEKA
nieruchomość nie ma obciążonej hipoteki


nr księgi wieczystej

OP1B/00031288/0


 

Warunki sprzedaży

W celu przeprowadzenia transakcji zakupu lokalu mieszkalnego  należy podpisać umowę przedwstępną, lub podpisanie aktu notarialnego przenoszącego prawo własności na przyszłego właściciela.Umowa przedwstępna - cywilno-prawna lub akt notarialny (z opłatą notarialną).
Podpisanie umowy przedwstępnej cywilno-prawnej lub w formie aktu notarialnego ( wybór pozostawiamy Państwu )  wiąże się z dokonaniem wpłaty zadatku w wysokości minimum 10% wartości kupowanego mieszkania.Umowa przeniesienia własności mieszkania – akt notarialny.

Warunkiem podpisania umowy jest  wpłacenie całej kwoty sprzedaży określonej w umowie przedwstępnej. Jej efektem jest przeniesienie na Państwa prawa własności wybranego mieszkania,komórki, wraz z udziałem w gruncie .

 

Dla każdej nieruchomości zostanie przez Sąd założona osobna księga wieczysta. W ten sposób stajecie się Państwo właścicielem mieszkania własnościowego. Możliwość podpisania umowy sprzedaży istnieje po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku oraz zaświadczeń o samodzielności lokalu.

Z podpisaniem Umowy Sprzedaży wiążą się dodatkowe opłaty spoczywające na nabywcy: taksa notarialna wraz z kosztami wypisów aktu notarialnego i opłata sądowa wpis do ksiąg wieczystych (cała opłata notarialna wraz z podatkami,  waha się  od 1300 zł do 2000 zł )

 
Plany mieszkań
stopka.jpg